Ovi Maps

Ovi Maps S60 5th Ed and 3rd Ed 3.03

Darmowa nawigacja w telefonach Nokia

Ovi Maps to darmowa aplikacja zmieniająca twój telefon Nokia z GPS w darmową nawigację. Dodatkowo dostajesz przewodniki Michelin i Lonely Planet, informacje o pogodzie oraz o wydarzeniach kulturalnych. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Darmowa nawigacja i przewodniki
 • Błyskawiczne ustalanie lokalizacji telefonu
 • Wygodny interfejs
 • Masa aktualizowanych dodatkowych informacji
 • Tryb pieszy i samochodowy

Wady

 • Brak widoku Street View
Więcej

Niezbędny
10

Ovi Maps to darmowa aplikacja zmieniająca twój telefon Nokia z GPS w darmową nawigację. Dodatkowo dostajesz przewodniki Michelin i Lonely Planet, informacje o pogodzie oraz o wydarzeniach kulturalnych.

Naszpikowana opcjami

Ovi Maps oferuje widoki mapy znane z Nokia Maps. Jest tu obraz terenu, mapy oraz zdjęcia satelitarne. Dodatkowo możemy wybrać perspektywę lotu ptaka oraz modele znanych budynków w 3D. Niestety w Ovi Maps nie ma widoku zdjęć ulicy (Street View).

Dodatkowe usługi Ovi Maps – przewodniki Lonely Planet, Michelin oraz WCities oferują ogromną ilość informacji. W naszych testach znaleźliśmy wiadomości zarówno o miejscowości, gdzie mieszczą się laboratoria Nokii (Espoo), o Barcelonie, gdzie mieści się Softonic, ale także o Łodzi czy Wrocławiu. Powyższe usługi działają praktycznie na całym świecie i są całkiem darmowe dla posiadaczy telefonów obsługujących Ovi Maps.

Ovi Maps umożliwiają też informowanie o swojej lokalizacji znajomych w serwisie Facebook oraz dodawanie własnych miejsc i informacji do map. Program jest bardzo dopracowany, nie znaleźliśmy w nim żadnych błędów. Lokalizacja jest określana na podstawie sieci 3G oraz A-GPS, działa więc bardzo szybko, także w budynkach.

Prostota to podstawa

Interfejs Ovi Maps jest bardzo przejrzysty, właściwie wszystkie opcje są dostępne po jednym kliknięciu. Ovi Maps oferuje nawigację GPS w dwóch trybach – samochodowym oraz pieszym. Informacje nawigacji mogą być wyświetlane jako tekst, jako rysunek na mapie, czytane przez lektora lub przekazywane przez wibracje i sygnały dźwiękowe. W testowanej wersji do wyboru mieliśmy głos angielski i niemiecki.

Werdykt

Jeśli masz telefon Nokia obsługujący tę aplikację, to wypróbuj Ovi Maps. To w tej chwili jedna z najlepszych darmowych ofert nawigacji na telefon.

Ovi Maps

Download

Ovi Maps S60 5th Ed and 3rd Ed 3.03

Opinie użytkowników o Ovi Maps

 • Draco_07

  według Draco_07

  "zimny prysznic"

  mapa jest ok.tyle że na początku nie wiedziałem że trzeba ją skonfigurować odpowiednio żeby była darmowa (!).Przejech...   Więcej.

 • michalgl

  według michalgl

  "Ovi maps 3.04 jest krokiem wstecz :("

  Kto odpowie: Dlazcego w ovi maps 3.04 nie podpowiada adresu ??? W popzredniej wersji tej nawigacji były podpowiedzi m...   Więcej.

 • Surad

  według Surad

  "A co ze starymi modelami tel?"

  przyznam że programiści się nie wysilili. Mam całkiem sprawną nokię 6110 navigator i co mam z tym zrobić? Kupić route...   Więcej.

 • laik

  według laik

  "ovi maps to przyzwoity i funkcjonalny dodatek"

  Pierwsza sprawa odnośnie opinii mojego poprzednika.....da się wpisać dokładny adres,bardzo dokładny :) Nie rozumiem p...   Więcej.

 • mesde

  według mesde

  "1 minus"

  brak możliwości wpisania dokładnego adresu, trzeba szukać po mapie , co zajmuje duzo wiecej czasu a jezeli wiemy gdzi...   Więcej.

 • priadman

  według priadman

  "Fajna sprawa"

  Kilka razy chodziłem po Warszawie z Nokia E72 w ręku - szukałem jakiś adres - telefon razem z Ovi Maps prowadził mnie...   Więcej.