Ovi Maps

Ovi Maps dla Symbian

Darmowa nawigacja w telefonach Nokia

Ovi Maps to darmowa aplikacja zmieniająca twój telefon Nokia z GPS w darmową nawigację. Dodatkowo dostajesz przewodniki Michelin i Lonely Planet, informacje o pogodzie oraz o wydarzeniach kulturalnych.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Darmowa nawigacja i przewodniki
 • Błyskawiczne ustalanie lokalizacji telefonu
 • Wygodny interfejs
 • Masa aktualizowanych dodatkowych informacji
 • Tryb pieszy i samochodowy

Wady

 • Brak widoku Street View

Niezbędny
10

Ovi Maps to darmowa aplikacja zmieniająca twój telefon Nokia z GPS w darmową nawigację. Dodatkowo dostajesz przewodniki Michelin i Lonely Planet, informacje o pogodzie oraz o wydarzeniach kulturalnych.

Naszpikowana opcjami

Ovi Maps oferuje widoki mapy znane z Nokia Maps. Jest tu obraz terenu, mapy oraz zdjęcia satelitarne. Dodatkowo możemy wybrać perspektywę lotu ptaka oraz modele znanych budynków w 3D. Niestety w Ovi Maps nie ma widoku zdjęć ulicy (Street View).

Dodatkowe usługi Ovi Maps – przewodniki Lonely Planet, Michelin oraz WCities oferują ogromną ilość informacji. W naszych testach znaleźliśmy wiadomości zarówno o miejscowości, gdzie mieszczą się laboratoria Nokii (Espoo), o Barcelonie, gdzie mieści się Softonic, ale także o Łodzi czy Wrocławiu. Powyższe usługi działają praktycznie na całym świecie i są całkiem darmowe dla posiadaczy telefonów obsługujących Ovi Maps.

Ovi Maps umożliwiają też informowanie o swojej lokalizacji znajomych w serwisie Facebook oraz dodawanie własnych miejsc i informacji do map. Program jest bardzo dopracowany, nie znaleźliśmy w nim żadnych błędów. Lokalizacja jest określana na podstawie sieci 3G oraz A-GPS, działa więc bardzo szybko, także w budynkach.

Prostota to podstawa

Interfejs Ovi Maps jest bardzo przejrzysty, właściwie wszystkie opcje są dostępne po jednym kliknięciu. Ovi Maps oferuje nawigację GPS w dwóch trybach – samochodowym oraz pieszym. Informacje nawigacji mogą być wyświetlane jako tekst, jako rysunek na mapie, czytane przez lektora lub przekazywane przez wibracje i sygnały dźwiękowe. W testowanej wersji do wyboru mieliśmy głos angielski i niemiecki.

Werdykt

Jeśli masz telefon Nokia obsługujący tę aplikację, to wypróbuj Ovi Maps. To w tej chwili jedna z najlepszych darmowych ofert nawigacji na telefon.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na symbian

Ovi Maps

Download

Ovi Maps S60 5th Ed and 3rd Ed 3.03

Opinie użytkowników o Ovi Maps

 • według Anonymous

  zimny prysznic. mapa jest ok.tyle że na początku nie wiedziałem że trzeba ją skonfigurować odpowiednio żeby była darmowa (!).Przejechał Więcej

 • według Anonymous

  Ovi maps 3.04 jest krokiem wstecz :(. Kto odpowie: Dlazcego w ovi maps 3.04 nie podpowiada adresu ??? W popzredniej wersji tej nawigacj Więcej

 • według Anonymous

  A co ze starymi modelami tel?. przyznam że programiści się nie wysilili. Mam całkiem sprawną nokię 6110 navigator i co mam z tym zrobić Więcej

 • według Anonymous

  Ovi maps 3.03. Jestem bardzo zadowolony z Map moim zdaniem jest jedna z lepszych na telefon, ja używam na noki n86.

Sponsorowany×